Hayat Boyu Öğren

AUZEF Hayat Boyu Öğrenme kapsamında toplum ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturduğumuz sertifika eğitimleri; toplumdaki her yaştan ve gruptan bireyin temel, sosyal ve kültürel bilgi ve beceri düzeylerini artırmayı amaçlamaktadır. Sertifikalı Eğitimlere, uzaktan eğitim teknolojisi (video, ders notu ve sunumu vb.) sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak erişim mümkündür. Ayrıca eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan kişilere dijital olarak sertifika düzenlenerek gönderilecektir.

 

Anne Bebek İlişkisi ve 0-3 Yaş Dönemi

  

0-2 Yaş Dönemi Doğal Beslenme

  

Ebeveyn Destek Sistemi

AUZEF Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yayınlanan belgeseller; semtlerin, mekanların, kişilerin geçmişini, tarihini ve bilinmeyen yönlerini ele alan bir aktarım aracıdır. Alanında uzman akademisyenlerin anlatımı ile çekilen belgesellerin amacı, bireylerin topluma ve tarihi miraslarımıza yeni bir gözle bakabilmesini, eğitilmesini ve bilgilendirilmesini sağlamaktır.


Geçmişin İzinde Adım Adım Beyazıt Harbiye Nezareti’nden İstanbul Üniversitesi’ne…

İstanbul’un Ortası Beyazıt


Mehmet Akif Ersoy’un Cenazesi

AUZEF Hayat Boyu Öğrenme kapsamında düzenlenen sohbet köşesinde, belli bir konuda alanında uzman veya usta kişiler ile yapılan röportajlar bulunmaktadır. Burada amaçlanan, toplumdaki bireylerin entelektüel bilgisini arttırmaktır. Bu doğrultuda güncel ve merak edilen konulara yer verilmektedir.


Felsefe Nedir; Ne Değildir?

Dünya Ressamlar Günü

Uluslararası Eğitim Günü (24 Ocak)